Надзвичайно горді повідомити, що наш центр отримав почесну відзнаку «Орден Святого Пантелеймона» у номінації «Фортеця здоров’я»!
Церемонія нагородження переможців регіонального етапу відбулася в Ужгороді на базі факультету післядипломної освіти УжНУ.
Для всієї нашої команди це надзвичайно важлива та приємна нагорода. Ми щиро вдячні за визнання нашого вагомого внеску у розвиток системи охорони здоров’я та щоденну працю задля надання якісної медичної допомоги.
Цей захід мав і особливу, щемливу ноту. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять військових медиків, які віддали свої життя, рятуючи українців на фронті. Наш обов'язок тут, у тилу, – тримати медичний фронт так само гідно та самовіддано.
Дякуємо нашим пацієнтам за довіру! Працюємо далі заради вашого здоров'я та нашої спільної Перемоги!
#ОрденСвятогоПантелеймона #ФортецяЗдоровя #МедичнийОскар #ОхоронаЗдоровя #МедицинаУкраїни #Ужгород